IRONCARE SPLASH & DASH

Overall Finish List

April 22, 2012


Results By 4 Peaks Racing

Swim 2000m

Female Finishers

                                                                                                               Total  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time  
       1    JULIE RYAN                                              121    26   F       1 25-29               33:25.9
       2    JENNIFER SIART                                          158    55   F       1 55-59               38:51.8
       3    AMY NELSON                                               99    27   F       2 25-29               40:15.4
       4    KATIE KENNY                                             170    42   F       1 40-44               40:58.1
       5    JUDI BYRNES                                              14    57   F       2 55-59               43:49.8
       6    ICHHA SETHI                                             123    36   F       1 35-39               44:05.0
       7    DOROTHY WATERHOUSE                                      144    53   F       1 50-54               44:28.5
       8    DANIELLE GOOLD                                           52    26   F       3 25-29               45:02.5
       9    DONNA GAUDET                                             47    46   F       1 45-49               45:42.1
      10    LAURA FROST                                              43    47   F       2 45-49               46:05.4
      11    JOAN MCGUE                                               92    57   F       3 55-59             1:01:21.9
     DNF    MAIA BRUNDAGE                                            10    16   F         15-19                      


Male Finishers

                                                                                                               Total  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time  
       1    JOE COURTNEY                                            164    48   M       1 45-49               30:32.7
       2    DARRELL HALCOMB                                         154    44   M       1 40-44               32:43.3
       3    BRENT MARTIN                                             87    40   M       2 40-44               33:05.1
       4    MARC DAHLBERG                                            25    61   M       1 60-64               37:02.6
       5    BRADY DUHRMANN                                          171    32   M       1 30-34               37:58.9
       6    JASEN SANTIAGO                                          122    33   M       2 30-34               40:22.6
       7    TOM HENNESSY                                             58    56   M       1 55-59               40:47.0
       8    JEFF RAKOCZY                                            112    51   M       1 50-54               41:25.8
       9    ROBERT CLINKENBEARD                                      21    44   M       3 40-44               44:33.0
      10    JAMES COOK                                               22    46   M       2 45-49               44:37.7
      11    JAMES MCDONALD                                           91    49   M       3 45-49               46:21.9
      12    GARY WATERHOUSE                                         145    52   M       2 50-54               47:42.5
      13    BRIAN CONNELLY                                          156    53   M       3 50-54               51:15.4
      14    MAURICE VALDEZ                                          139    39   M       1 35-39               51:19.1



 

Swim 1000m

Female Finishers

                                                                                                               Total  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time  
       1    CINDY RASH                                              114    53   F       1 50-54               21:25.8
       2    JENNIFER DVORAK                   PHOENIX  AZ            33    29   F       1 25-29               25:44.0
       3    VERA LOPEZ                                               84    41   F       1 40-44               29:27.4


Male Finishers

                                                                                                               Total  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time  
       1    TY KOERPER                                               74    32   M       1 30-34               17:56.2
       2    MICHEAL WILLAIMS                                        166    49   M       1 45-49               21:42.8
       3    JOON-BEOM CHU                                            18    37   M       1 35-39               26:30.4
       4    BRIAN SMITH                       TEMPE  AZ             128    51   M       1 50-54               27:31.6